Nieuw: je astrologische gebruiksaanwijzing · €25Ontdek

Aanbod

Waar sta jij?

Van kennismaken tot zelf lezen: zes manieren om met je horoscoop aan de slag te gaan. Nieuw? Begin met je geboortehoroscoop, of proef eerst met je gebruiksaanwijzing of je Big 3.

  1. 1 · Ontdekken

    Astrologische gebruiks­aanwijzing

    Een korte, persoonlijke pdf over hoe jij werkt.

    €25

  2. 2 · Kennismaken

    Big 3

    Een pdf over je zon, maan en ascendant.

    €75

  3. 3 · Jezelf begrijpen

    Begin hier

    Geboorte­horoscoop

    Consult van 1,5 uur, in Brugge of online.

    €225

  4. 4 · Je komende jaar

    Solaar

    Consult van 1 uur over je komende jaar.

    €175

  5. 5 · Samen ervaren

    Workshops

    Volle maan avond, Elementen, Je zielsmissie.

    €30 – €75

  6. 6 · Zelf leren

    Astro Inzicht

    Leertraject: je eigen horoscoop lezen.

    €750

Alles op een rij

AanbodWatVoor jou alsPrijs
Astrologische gebruiks­aanwijzingEen korte, persoonlijke pdf over hoe jij werkt.je wilt ontdekken hoe jij werkt€25
Big 3Een pdf over je zon, maan en ascendant.je nieuwsgierig bent naar je horoscoop€75
Geboorte­horoscoopConsult van 1,5 uur, in Brugge of online.je jezelf echt wilt begrijpen€225
SolaarConsult van 1 uur over je komende jaar.je al een geboortehoroscoop bij mij had€175
WorkshopsVolle maan avond, Elementen, Je zielsmissie.je samen wilt proeven€30 – €75
Astro InzichtLeertraject: je eigen horoscoop lezen.je je eigen horoscoop wilt leren lezen€750

Twijfel je waar je best begint?

Stuur me een bericht; ik denk graag met je mee.

Stel me een vraag